Would you stay to the A.M ?

22:38

There's something magical in staying awake to late hours at summer nights.When you can turn on some relaxing playlists and read fanfics.Let's be honest we all read them there's nothing to be ashamed.I feel like this time of the day is huge creative booster for me too.That's why this summer I gonna be there more often because of sleepless nights.So follow me on social media If you don't wanna miss anything.I'm gonna write whole list of them below because shameless self promotion is sometimes a good idea.

Btw I have some exciting news for you. Drums please! I opened my own internet store with t-shirts and other cool things soon.For now there are just t-shirts.It'd be really nice If you check it ( this is amazing link to the most amazing internet store with t-shirt which you have never seen before) thank you.It's listed below If you don't want to make break from reading my post and check it after.
So now is finally time for set.For today I choose outifit in which you'd look perfect on pool party or beach.Because that's what we want to do on hot days but mostly we don't have time for it or we just don't have any friends with a private pool like me.The main part of the outfit is ofc swimsuit from J.Crew in this beautiful baby blue color and tiny white strips.Which is really girly and delicate piece of clothing.I add to it classic white denim skirt from The Cruz and sandals with sparkly stones from H&M.As everything is in pale pastel colors I add mini blue bag from Balenciaga too.For the end you can see some fillers in light colors which I used just to fill some blank spaces.
I hope you like it and see you soon !

If you'd like to get more updates from my life:
Twitter: @marabellax
Facebook: My point of view on fashion
Bloglovin: My point of view on fashion
Polyvore: marabellax
Tumblr: My point of view on fashion (I'm surprisingly active there right now)
Shop: My point of view on fashion shop
Instagram: @marabellax


~

Sądzę, że jest coś magicznego w nie spaniu do późna w wakacyjne noce. Kiedy możesz włączyć sobie relaksującą playlistę i poczytać trochę fanfics. Bądźmy szczerzy, wszyscy je czytamy i nie ma w tym nic wstydliwego.Jednak mimo tego czuję, że ten nocny czas bardzo pobudza moją kreatywność także. Właśnie z tego powodu w te wakacje będę tu zaglądać o wiele częściej. Dlatego zachęcam do obserwowania mnie na social mediach jeśli nie chcecie by was coś ominęło.Całą listę moich kont w mediach społecznościowych znajdziecie poniżej.
Po za tym mam dla was ekstytującą wiadomość. Bębny poproszę! Otworzyłam własny sklep z koszulkami i innymi fajnymi rzeczami, które pojawią się niedługo. Na razie zaczynam od t-shirtów. Było by mi bardzo miło gdybyście go odwiedzili w wolnej chwili ( to jest właśnie niesamowity link prowadzący do jeszcze bardziej wspaniałego sklepu z koszulkami o jakich istnienie nie mieliście jeszcze pojęcia) dziękuję. Znajduje się on również na liście poniżej jeśli nie chcecie sobie robić w tym momencie przerwy w czytaniu.
Teraz w końcu czas na set. Na dzisiaj wybrałam outfit, w którym idealnie wyglądałybyście na imprezie nad basenem lub plaży.Ponieważ o to właśnie chciałybyśmy robić w gorące dni ale w większości przypadków nie mamy na to czasu albo możliwości. Główną częścią outfitu jest oczywiście strój kąpielowy z J.Crew w pięknym jasnoniebieskim kolorze i małymi białymi paskami.Co sprawia, że jest on bardzo dziewczęcy i delikatny. Dodałam do niego klasyczną białą spódniczkę denim z The Cruz i sandały z kamieniami z H&M. Jako, że wszystko jest w kolorach pastelowych, dodałam również małą niebieską torebkę od Balenciaga. Na koniec możecie zobaczyć trochę drobiazgów w jasnych kolorach, którymi postanowiłam wypełnić puste miejsca.
Mam nadzieję, że wam się podoba i do zobaczenia nie długo !

Jeśli spodobał wam się mój blog zapraszam na moje konta na portalach społecznościowych:
Twitter: @marabellax
Facebook: My point of view on fashion
Bloglovin: My point of view on fashion
Polyvore: marabellax
Tumblr: My point of view on fashion (Ostatnio jestem tam zaskakująco aktywna.)
Shop: My point of view on fashion shop
Instagram: @marabellaxWould you stay to the A.M ?


You Might Also Like

4 komentarze

 1. O tak jestem nocnym markiem. Uwielbiam noce jest to magiczny czas gdzie możemy absorbować na spokojnie swoje myśli :)
  pozdrawiam
  tutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com
  obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny zestaw.

  Pozdrawiam Zocha :)
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejku! Gratuluję otwarcia własnego sklepu, to wielki sukces! Świetna koncepcja z koszulkami, jeśli pojawią się też i bluzy "na stanie", to z chęcią się zainteresuję i jakąś przygarnę *.*
  Rzeczywiście super ten pokazany przez Ciebie secik. Idealny na wyjście, zarówno na plażę jak i po prostu z przyjaciółmi. Jednym słowem - genialny wpis, czekam na więcej!
  +Dodaję koniecznie do obserwowanych! ;')
  http://stylowka4u.blogspot.com/2016/07/36-tonight-we-are-young-so-lets-set_6.html

  OdpowiedzUsuń

.

Instagram