Welcome to the dark side !

22:34

So I made it ! I finally have dark hair.It was kind of act of rebellion against my mom, cause she didn't want to let me do it. But  well I'm living in really comfortable part of world where I don't have lots of reasons to rebel for or against.Ofc we have some huge worldwide problems to fight for but I'm not talking of that kind of rebellion. I'm talking about one little not forbidden by law act of rebellion in case close to me.You don't even know how weird and good you feel when you make this small thing.It's finally only your decision for which you were fighting for so long (for me it was few years).

Color came a little bit darker then I expected , but I think after some washes will be fine.It's not black , it's dark brown, and I don't have lighter ends it's just a light.Photo made just after I left hair salon. They are so beautiful now don't you think ?

~

Nareszcie to zrobiłam! Przefarbowałam się na ciemno.Jest to pewnego rodzaju akt buntu przeciwko mojej mamie, która od dawna mi tego zakazywała.Ale pomyślmy, żyję w dość wygodnej części świata, gdzie nie mam wiele powodów do buntu. Oczywiście jest kilka wielkich państwowych lub światowych problemów, dla których warto walczyć.Ale ja nie mówię o tego typu rebeli.Tylko o małym nie zakazanym przez prawo akcie buntu w sprawie bardzo blisko mnie.Nawet nie wiesz jak dziwnie a zarazem dobrze się czułam, robiąc tą maleńką rzecz.Nareszcie była to tylko moja decyzja, dla której walczyłam przez szmat czasu (około kilku lat).
Kolor wyszedł troszeczkę ciemniejszy niż się spodziewałam, ale po kilku myciach głowy powinno już być w porządku.Nie nie jest to czarny, tylko ciemny brąz i nie mam jaśniejszych końców, to wina światła.Zdjęcie zrobione dokładnie po wyjściu od fryzjera.
Według mnie są piękne, a ty co sądzisz?You Might Also Like

6 komentarze

 1. Wow, super czarne. Uwielbiam kolor czarny.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kolor włosów !!!

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kolor! Pamiętam swoje farbowanie na czerwono. Mama podeszła do tego z humorem, gdyż wiedziała, że to zwykła szamponetka i z czasem wrócę do naturalnego odcienia. :) Brąz wyszedł super! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeju śliczne są te włosy!
  Ja w wakacje mam zamiar przefarbować się na blond, lecz nie wiem co z tego wyjdzie, ponieważ mi mama również nie pozwala:)
  Pozdrawiam
  http://millie-milllie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Również kiedyś miałam taką sytuację - mama odradzała, wręcz zakazywała mi farbowania. Postąpiłam tak jak Ty. Na początku byłam zadowolona, że w końcu to zrobiłam - pofarbowałam. Również wyszły odrobinę ciemniejsze niż się spodziewałam. Pomyślałam, że się wypłuczą. Później zrozumiałam, że mama chciała dla mnie dobrze. Żałowałam tej decyzji... Włosy okropnie się poniszczyły od farbowania, kolor nigdy nie był taki, jakiego bym oczekiwała. Wiele lat męczyłam się, by wrócić do naturalnego koloru. I teraz nareszcie mi się udało.. Już mam nauczkę na przyszłość - nie zafarbuję włosów, dopóki nie będę musiała.. Wszystkim innym również to odradzam. :)

  Pozdrawiam,
  MONIQUE

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja na ten moment jestem zadowolona ze swojej decyzji.I zdania na ten temat nie zmienię.

   Usuń

.

Instagram