We have freedom recorded in our veins !

21:45

Hey ! I have really long weekend right now.It nice to have a few days of freedom after 2 night spent with math homework.There were no candles and no fancy dinner.Just me and my math notebook.
Let's move to today set cause I think that a half of people who read word "math" in this text just left.I gonna start from this dark green coat.I saw one perfect the same in H&M few days ago.Really classy and can go with everything. And that's the most important thing in this kind of outerwear.Next I add this cute white blouse with bow, which is sooo elegant.But still looks nice with regular skinny jeans.Last elegant thing in this set is this nude Chanel Boy bag.Cause I didn't want it to be too stiff I choose some Raf Simons x Adidas Originals sneakers in nude.It makes everything looks more comfortable and gives this outfit street style vibe.
I hope you like it and see you all soon!


~

Hey! Jestem w tym momencie w trakcie naprawdę długiego weekendu.Świetnie jest mieć kilka dni wolności po dwóch nocach spędzonych z zadaniem z matematyki.Niestety w czasie tych wieczorów nie było żadnych świeczek ani wystawnej kolacji.Tylko ja i zeszyt do matematyki.
Dzisiaj szybkie przejście do opisu zestawu, ponieważ połowa z was na pewno już zwiała stąd po przeczytaniu słowa "matematyka". Zacznę zatem od ciemno zielonego płaszcza.Muszę przyznać, że widziałam kompletnie taki sam kilka dni temu w H&M.Jest to bardzo klasyczny model, który pasuje do wszystkiego, a o to chodzi w tego typu okryciu.Następnie dodałam, tą uroczą białą bluzeczkę z kokardką, która jest bardzo elegancka.Jednak nadal wygląda ładnie w połączeniu ze zwykłymi, obcisłymi dżinsami.Ostatnią elegancką rzeczą w tej stylizacji jest kremowa torebka Chanel.Ponieważ nie chciałam by ten outfit była za sztywny, na koniec wybrałam adidasy od Raf Simons x Adidas Originals w kolorze nude.Sprawiają one, że cała stylizacja wygląda bardziej wygonie i posiada klimat ulicznego stylu.
Mam nadzieję że wam się podoba i do zobaczenia nie długo !We have freedom recorded in our veins !


You Might Also Like

1 komentarze

  1. Lovely bag :)
    BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
    Maria V.

    OdpowiedzUsuń

.

Instagram