Did you say that velvet look bad with leather?

16:04

Hello! I came back from my 3 days school trip in friday.It was good but still not enought then staying in home.All time I was woried that I gonna come too late in friday and I'm gonna miss my sewing classes.Only extra classes that I like.But finally I came on time.Even I had some time for dinner at home.My favorite tuna-tomato pasta with cheese made by my mum.One of the best healthy dishes that I love.
But this is not the time to talk about food, it's not blog about cooking.Cause I can't cook good.Let's talk about today set. It's look a little bit as outfit that I was wearing on my school trip.Leather skirt and new leather jacket from Bershka.So I made set with leather skirt from MSGM and Saint Laurent moto-jacket.I add to it navy velvet slip-on shoes from Zara.I must check if they have them in the closer store.Crop top with words on it is from Monki.It's one of this things in my Polyvore "My elements" category that I had for sooo long time, and I've not any idea with what I could mix it since today.For the end black bag from Michael Kors.
I hope you like it and see you soon!

~

Witam! W piątek wróciłam z trzy dniowej wycieczki szkolnej.Było dobrze, ale wciąż sądzę że lepiej bym się czuła gdybym została w domu.Przez cały czas bałam się, że przyjedziemy za późno w piątek i nie zdążę na moje zajęcia z szycia.Jedyne zajęcia dodatkowe, które lubię.Na szczęście przybyłam na czas i nawet zdążyłam zjeść obiad w domu.Mój ulubiony makaron z tuńczykiem i sosem pomidorowym posypany serem, zrobiony przez moją mamę.Jedno z najlepszych zdrowych dań, jakie jadam.
Jednak to nie czas by mówić o jedzeniu.Nie jest to też blog kulinarny, ponieważ nie gotuję zbyt dobrze.Zacznijmy mówić o dzisiejszym zestawie.Wygląda troszeczkę jak jeden, który nosiłam w czasie wycieczki.Skórzana spódnica i nowa kurtka z Bershka również ze skóry.Tym razem wybrałam spódnicę od MSGM i motorową kurtkę od Saint Laurent.Dodałam do nich granatowe buty z velwetu typu slip-on z Zara.Mam nadzieję że znajdę je w najbliższym sklepie tej sieciówki. Crop top pokryty słowami i literami z Monki, jest jedną z tych rzeczy, które leżały w kategorii "Moje elementy" od długiego czasu i nie miałam pomysłu z czym ją zestawić, aż do dzisiaj.Na sam koniec czarna torebka o Michael Kors.
Mam nadzieję, że wam się podoba i do zobaczenia nie długo!

Did you say that velvet look bad with leather?


You Might Also Like

5 komentarze

 1. Świetny kolaż :)
  Pozdrawiam serdecznie, MÓJ BLOG/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham czarny kolor, w mojej szafie jest prawie 50 procent ciemnych ciuchow.

  Pozdrawiam i zapraszam na www.lap-stajla.blogspot.com, u mnie post o oreo ciasteczkowych inspiracjach .

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny post :)
  podoba mi sie
  http://paperlifex33.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Great look !
  xoxo,

  http://atwednesdaysiwearpink.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń

.

Instagram