When bags are better then people...

23:22

Today I wanna show you my new bag what I got last week.It's Zara Office City bag in grey.It's pretty big bag made of hard matte leather (not real one of course).
Bag has two large pockets with zippers and one smaller at the front.In the middle are two pockets with one magnes clip.They are I think the biggers there.And the best to quick throwing things.In one part is little zipper pocket and two small pounchs without zipper.
In the smallest of big zipper pockets, what is at the front of a bag.There are some card holders, pen holders and phone pocket but too small for my phone.So if you like bags with a lot of pockets it's bag for you.
You can still buy it in almost every Zara store.In red or grey like my.But before you buy it, you must be sure that you don't have one with broken zipper.Cause a lot of this bags that I had in my hands in shop had broken or hard to open zipper.Or some scares.
You get a belt for this bag too.It's made from the same leather as bag.But be carefull with taking really heavy things in bag, when is on a belt.Cause tiny but long belt, don't look really good for carring heavy things.It could break.
But that's only few minus of this bag what is sooo lovely and beautiful.I hope you like it and see you soon!~

Dzisiaj chciałabym pokazać wam moją nową torebkę, którą nabyłam jakiś tydzień temu.Jest to klasyczna Office Bag z Zary w kolorze szarym.Jest to dość spora torebka zrobiona z matowej sztucznej skóry.
Składa się z dwóch dużych kieszeni zapinanych na zamki i jednej mniejszej z przodu.Po między znajdują się dwie kieszenie zapinane na magnes.Wydają się największe z nich wszystkich i najlepsze na szybkie wrzucanie do nich drobiazgów.W jednej części tych kieszeni znajduje się mała kieszonka zapinana na zamek i dwie nie posiadające tego udogodnienia.
W najmniejszej zapinanej na zamek kieszeni, znajdującej się na przodzie torebki.Możemy znaleźć kieszonki na karty, długopisy i telefon.Niestety ta ostania jest za mała na mój własny.Ale jeśli lubisz torebki z dużą ilością kieszeni jest ona dla Ciebie.
Możesz ją kupić w każdym sklepie Zara.W kolorze czerwonym lub szarym jak moja.Jednak przed zakupem musisz się upewnić czy nie kupujesz egzemplarzu z zepsutym zamkiem.Większość tych toreb, które miałam w rękach miała właśnie ten problem.Albo był zepsuty albo trudny do otwarcia.Oraz czy nie ma żadnych rys lub ubytków.
Otrzymujesz w zestawie z pasek do zawieszenia torby na ramieniu.Jest on zrobiony z tej samej skóry co torebka.Jednak musisz na niego uważać i nie nosić na nim zbyt ciężkich rzeczy w torbie.Jest on dość cienki ale długi i nie wygląda na taki, który utrzyma poważne kilogramy znajdujące się w twojej torebce.W tym przypadku jest duża szansa że może zostać w ten sposób uszkodzony.
Jednak jest to tylko kilka małych minusów nie wycofujących faktu,że ta torebka jest prześliczna.Mam nadzieję że wam też podoba się tak samo jak mnie i do zobaczenia niebawem !When bags are better then people...


You Might Also Like

5 komentarze

 1. wow! śliczna torebka i do tego idealnie wpisuje się w najgorętszy trend sezonu czyli szarości! Uwielbiam Zarę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami można trafić na taką jedną jedyną rzecz, która nam dobrze będzie służyć przez lata.

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna torba,świetny kolor :D
  pattyer.pl

  OdpowiedzUsuń

.

Instagram