I'm in habit of watching vlogs !

22:28

Witajcie!Ostatnim czas opanowało mnie kompletne lenistwo związane z powrotem do ulubionych vlogów i odkryciem kilku nowych.Nie miałam kompletnie przekonania do swoich wcześniej napisanych nie publikowanych postów,które nadal mam zapisane w wersjach roboczych.Jak napiszę tekst dobry do publikacji to nie mogę do nie wymyślić pasującego zestawu i tak w kółko.Muszę się przyznać,że częściej zestaw jest dość dobry ( to pozostawiam waszej ocenie),a tekst do kitu.Wtedy najczęściej rezygnuję z myślenia i poświęcam się oglądaniu vlogów.Tak było już wcześniej kiedy próbowałam pisać próbne teksty, ale teraz mam większą motywację.

Moimi ulubionymi typami vlogów są te poświęcone różnym zadanią,które są w różny sposób kręcone przez większość vlogerów.Działa to tak.Jeden najczęściej jakiś super znany vloger lub kompletny nowicjusz rzuca temat, a resztę po prostu kopiuje jego pomysł na bloga i dodaje do niego coś od siebie.Nie zawsze to wychodzi świetnie i znakomicie,ale nie kiedy powstaje z tego naprawdę coś fajnego.Najczęściej jest to nazwane Challenge lub Tag... zależy od typu.Oczywiście jako typowa blogerka modowa (bo na szafiarkę się jeszcze chyba nie mogę zaliczyć, bo nie pokazuję tutaj swoich ubrań tylko te z archiwum Polyvore).Pajam szczerą miłością do tych vlogów,które są całkowicie poświęcone modzie.Są to najczęściej skróty z różnych pokazów i OOTD (outfit of the Day),oraz najróżniejsze tematy modowe.
Teraz przedstawię wam w wielkim skrócie moje ulubione vlogi.Oto i one.

  • nissiax83 - vlog polsko-języczny poświęcony makijażowi w większym stopniu.Prowadzony przez dziewczynę pracującą w SPA w USA.
  • GlamPaulaTV - młoda vlogerka uwielbiająca modę.Z niesamowitą prostotą w przekazie.Również polsko-języczny.
  • callmeblondiee-można ten vlog oglądać w niesamowitych ilościach i jeszcze wam się nie znudzi.Dziewczyna nie kiedy naprawdę szybko mówi.Polsko-języczny.Uroda i moda.
  • Gosiaboy-kompletnie inny od pozostałych ,vlog poświęcony w całości rozmowami ze znanymi ludźmi na temat stylu i trendów.
  • Raaadzka-widywana na Fashion Weeks posiada news prosto z pokazów i nie kiedy za kulisów .Polsko-języczny.
  • Gabuvlog-zabawny vlog pełen energii.Niestety nie poświęcony modzie.Polsko-języczny.
  • Stilabebe09-jeden z moich pierwszych odkryć.Niesamowity, energiczny modowy vlog.Angielsko-języczny.                                       
   Nie zapomniałam oczywiście o stylizacjach,których mam nadmiar dzisiaj za prezentuję wam tylko kilka, a na następne stylizacje i wpisy musicie poczekać,aż wrócę z upragnionych wakacji.

 
                     Love       
                    Marabella
                                                     

You Might Also Like

0 komentarze

.

Instagram